مشاوره و سفارش

قاووت

قاووت از سوغات سیرجان، بم و کرمان می باشد، که در این شهر به آن قُووِتو و در بعضی از لهجه ها قُویت و یا قُبیت هم گفته می شود. این پودر خوراکی که در واقع باید آن را نوعی شیرینی دانست در انواع مختلفی تولید می گردد و دارای طعم های متفاوتی می باشد.
۱۲

خواص قاووت

رفع بی‌خوابی، سرگیجه، استخوان درد و کمر درد، تقویت چشم و اعصاب، تقویت قوای جسمانی، جلوگیری از ریزش مو و ابرو، رفع درد دندان، مسهل، ضد نفخ، ضد باکتری، رفع خستگی، تقویتحافظه، افزایش مقاومت زنان در زمان بارداری، موثر در رشد جنین، موثر در کاهش درد برای زنان در زمان قاعدگی، کاهش ضعف و ناتوانی در افراد کهنسال، دارای ویتامین A و E و امگا -3 .

قاووت چهل گیاه

یک نوع آن ترکیب نخود، نارگیل و شکر می باشد، نوع دیگر به جای نخود از پسته استفاده می کنند. اما معروفترین و کاملترین نوع قووتوی کرمان قهوه ای رنگ می باشد و معمولاً شامل قهوه، شکر، تخم خرفه، خشخاش، جو، بذر کتان،گشنیز، روپاس،سیاه دانه، جدوا، هل باد، هل رسمی، موردانه کنجد است.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
قاووت-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه دانژه، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع قاووت آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه دانژه

زهرا زرکش

Call Now Buttonتماس بگیرید